Italjet zet de volgende stap in de uitrol van zijn nieuwe modellengamma en heeft nu ook de prijzen bekendgemaakt van twee opvallende nieuwkomers: de Roadster 400 en de Dragster 459 Smart Shift. Eerder werd al duidelijk dat de Dragster 200 in prijs werd aangepast, maar nu richt de aandacht zich op de grotere modellen.
Roadster 400
De Italjet Roadster 400 staat gepland voor 2027 en positioneert zich als een sportieve, compacte naked scooter met een uitgesproken design dat duidelijk moet aansluiten bij het merk-DNA. In Nederland krijgt de Roadster 400 een prijskaartje van €12.850,-. In België ligt de prijs op €10.954,-.



Dragster 459 Smart Shift
Nog meer aandacht is er voor de Dragster 459 Smart Shift, het kleinere broertje van de Dragster 700 Twin. Dit model combineert het kenmerkende excentrieke Dragster-design met een nieuwe Smart Shift-transmissie. De introductie staat al gepland voor augustus. De prijs bedraagt €12.349,- in Nederland en €10.522,- in België.



Met deze prijsstrategie positioneert Italjet zich stevig in het sportieve premium scootersegment, waar design en techniek steeds belangrijker worden naast pure prestaties.
Daarmee zet het merk opnieuw een duidelijke stap in zijn strategie om zich te onderscheiden van de gevestigde orde in het middensegment. De komende periode zal moeten uitwijzen of de combinatie van uitgesproken design, techniek en prijspositionering ook in de praktijk voldoende aantrekkingskracht heeft op de Europese markt.

